Of Eager Spirit
Golden Retrievers uit werklijn

Werkresultaten

 

 Datum

 Plaats

 Wedstrijdvorm + Organisatie

 Punten

 

         

         2014

       
         
     uitndoging voor Gold Cup door resultaat op MAP, helaas Faya was loops, dus niet deelgenomen    
26 oktober Bergschenhoek WT GRCN 88 7e
 11 oktober Schijndel MAP GRCN  535 5e
 12 augustus Westdorpe   CAC apporteerwedstrijd / duiventrek  EL  

 

 

 

 

 

 2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 16 november

 Oostvoorne

 Gold Cup

 247

 10e

11 november

Biddinghuizen

Deelname Nimrod

153

11e

 19 oktober

 Kollumerpomp

 MAP Friesland

529

1e

 14 oktober

 Leidschendam

 MAP Vlietlanden

 B 325

 --

 12 oktober

 Heerle

 MAP GRCN

466

5e

 2 oktober

 Alblasserwaard

 Eendentrek apporteerwedstrijd ter drijfjacht

 NC

 

 29 september

 Oldenzaal

 MAP FRC

568

2e

 31 augustus

 Krimpen aan de IJssel

 WT GRCN

77

9e

 24 juli

 St. Jan Steen

 CAC apporteerwedstrijd / duiventrek

 G

 

 6 en 7 juli

 Kleef, Duitsland

 Internationale Workingtest (IWT) teamwedstrijd Open Klasse samen met Rob, Han, Ingrid ( reserve ) en ik

 459

 4e

 22 juni

 Heerle

 Uitnodiging OWT Finale - helaas we zijn er niet dus we kunnen niet meedoen!

 

 

 14 april

 Dongen

 WT GRCN

 86

 4e

 23 maart

 Veghel

 OWT GRCN

 73

 4e

 

 

 

 

 

 2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 17 november Beesd GOLD CUP deelname, helaas wordt Faya 3 dagen van te voren - maand te vroeg dit keer - loops!     
 21 oktober  Haaksbergen  WT GRCN   86  4e
 20 oktober  Heerle  MAP LKN  507  
13 oktober  St. Oedenrode  MAP GRCN  520  3e
 25 september  Groot Ammers  Eendentrek GRCN  NC  
 5 september  Zuiddorpe  Duiventrek GRCN  NC  

 

 

 

 

 

 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 19 november    GOLD CUP deelname  211  
 26 oktober  Koudekerke  Voor de voet veldwerkwedstrijd GRCN NC  
 24 oktober  Alblasserwaard  Eendentrek apporteerwedstrijd ter drijfjacht  G  
 19 oktober  Vlissingen Voor de voet veldwerkwedstrijd GRCN  EL  
 15 oktober  Zuidland MAP GRCN te Zuidland, A klasse (B1-95,B2-88,A1-90,B4-95, B5-90, A2-90 ) 548   3e
 8 oktober  Krimpen aan de IJssel  MAP KNJV Gouda, A KLasse ( B1-78,B2-75,A1-65,B4-90,B5-96,A2-80 )  484  
 22 augustus  St. Jan Steen  Veldwerkwedstrijd op de Duiven, georganiseerd door GRCN, beker voor "Gunners Choice"  ZG  
 17 juli  Schijndel  OWT Finale, georganiseerd door GRCN  67 10e
18 juni  Anzegem  WT Open Klasse, RetrieverClub Will to Please 84 9e
 4 juni  Almkerk  WT FRC A-niveau 73  
 1 mei  Heerle  WT LabradorKring Nederland, A niveau 77 2e
 17 april  As  WT Hasseltse Hondenschool, Open Klasse 16/20/10/0/16 NC
 26 maart  Weert  OWT Open Klasse, GRCN, 1 apport gemist 18/0/15/17/6  NC 
 19 maart  Beesd  OWT Open Klasse, NLV  70/100 4e 
 12 maart  Bosschehoofd  Cees Mol Memorial, teamwedstrijd met Mary met Figo en Leen met Kuno Samen met Faya stijlprijs gekregen voor mooi werk op die dag  226  10e
 12 februari  Loon Op Zand  MidWinter Workingtest, onderlinge wedstrijd A niveau  225  


2010


 

 

 

         
  7-12   Beesd Veldwedstrijd ter drijfjacht op post georganiseerd door Ned. Langhaar Vereniging, ingeschreven 5 oktober NC  
21-11  St. Oedenrode WT NSDTRCN, A Klasse 89 1e
13-11  Heerle GOLDCUP 297 8e
11-11  Koewacht Veldwedstrijd ter drijfjacht op post georganiseerd door Ned. Langhaar Vereniging, ingeschreven 5 oktober 2G 2e
  7-11  Oldenzaal WT FRC, A Klasse 76 3e
  3-11  St. Maartensdijk Veldwedstrijd ter drijfjacht op post georganiseerd door Ned. Langhaar Vereniging. Helaas mogen we niet meedoen    
24-10  Ottersum WT GRCN, A Klasse  81 3e
20-10  Koudekerke Veldwedstrijd voor de voet  GRCN: we zijn ingeloot !  1U 1e
16-10  Haaksbergen KNJV  MAP van de GRCN, we mogen in de A Klasse meedoen!  A485 7e
25-09   Veldwedstrijdclinic GRCN te Steenbergen / De Heen bij Herman Riemslag    nvt  
18-09  Heerle KNJV  GRCN  B71  
17-09  Bleiswijk KNJV, als enige van 15 honden door dirigeren!   A86 1e
  6-09  Alblasserwaard Veldwedstrijd Alblasserwaard eendentrek op post  GRCN G  
27-08   Hardenberg KNJV   B73  
  3-07 Lunteren KNJV  Nova Scotia Duck Tolling Retriever, bij KNJV 1e keer op voor A, helaas alleen met B thuisgekomen B71  
19-06 Anzegem WT BelgiŽ, Open Klasse 78,5/100 4e
22-05 Beauraing WT BelgiŽ, 1e keer Open Klasse 60/100  NC
  9-05 Almere Clubdiplomadag GRCN 1e keer op voor de A A90 5e
  1-05  Dresden WT Duitsland BelgiŽ, F-Klasse  85/100 6e
24-04 Bergschenhoek FRC Workingtest, 1e keer A- klasse 85/100 2e
18-04 As WT BelgiŽ, Novice Klasse- buiten competitie meegedaan 92/100  
  3-04 St. Katelijne / Waver WT BelgiŽ, Novice Klasse 63/100 NC
  6-03 Weert OWT GRCN ivm veldwerkkwalificatie in Open Klasse starten ?./100 NC

 

 

 

 

 


2009


 

 

 

         
4 dec. 2009 Heinkenszand Nat. Kampioenschapsapporteerwedstrijd ter Drijfjacht Ned. Langhaar Ver. geen kwalificatie  
25 okt. 2009 Haaksbergen WT GRCN, B2 klasse <60 punten  
18 okt. 2009 St. Oedenrode MAP GRCN, B-Klasse B505 3e
10 en 11 okt. 2009 La Manche Frankrijk, Field Trails ŗ la franÁais 2x T.B  
21 sep. 2009 Alblasserwaard Nat. Kampioenschapsveldwedstrijd ter Drijfjacht- eendentrek, GRCN 1U!  
8 aug. 2009 Krimpen a/d IJssel NLV, OWT Novice Klasse, 1e keer deze klasse 93 1e
28 juni 2009 Beerse WT BelgiŽ, Waterworkingtest Initiatieklasse 85/100  
7 juni 2009 Geel WT BelgiŽ,  Initiatieklasse 88/100  
1 juni 2009 Gypsieul Frankrijk, Epreuve, Selectif B, vereist om aan Field Trail deel te nemen gehaald!  
23 mei 2009 Zichem WT BelgiŽ,  Initiatieklasse 63/100  
17 mei 2009 Dongen Teamwedstrijd met Wim/Jill-A en Henri/Jemba-C 211  
26 apr. 2009 Spaarnwoude WT GRCN, B1 klasse B1-89 2e
18 apr. 2009 As WT BelgiŽ,  Initiatieklasse 82/100  
4 apr. 2009 Almkerk NRC, OWT Initiatieklasse 90 2e
        14 febr. 2009           Raalte Koud Wildtest GRCN    
         

2008

       
         
         
7 dec. 2008 Son en Breugel onderlinge wedstrijd, initiatieklasse 70  
2 nov. 2008 Oldenzaal FRC Workingtest, B1 klasse B1-85  
19 okt. 2008 St. Oedenrode WT GRCN,  voor 1e keer B1 klasse B85 4e
14 sep. 2008 Texel KNJV B B72 2e
6 sep. 2008 Heerle KNJV B B70  
 18 aug. 2008  Klundert  KNJV B, 1e keer op voor KNJV certificaat  B70  
29 juni 2008 Beerse WT BelgiŽ, Waterworkingtest Initiatieklasse 59/100 NC
18 mei 2008 Dongen Teamwedstrijd met Trudy/Claire-B en Gera/Storm-A 258 2e
 20 apr. 2008 Simonshaven WT GRCN, C klasse C-81  
 5 apr. 2008 Bergschenhoek FRC Workingtest, C klasse C-93 1e
         
 27 okt. 2007  Ewijk  FRC Clubdiplomadag, net 8 maanden oud en een C diploma gehaald  C43  
 


 

 

 

 


 

 


 
Copyright (c)2014 Of Eager Spirit